top of page

O nás

Víme, že důležité je porozumět nejen technologiím, ale také lidem a firmám, které je používají. Léta praxe v IT oboru a objevování nových technologií nám dali základ pro budování spolehlivých a výkonných řešení pro potřeby malých a středních firem.

Společnost Beyond Group s.r.o. poskytuje svým klientům komplexní správu ICT. Staráme se o dodávky, provoz a správu informačních systémů, Software-Defined Networks počítačových sítí, kamerových systémů, pokladních a skladových systémů a e-commerce systémových řešení.

Rozumíme potřebám našich klientů a díky službám HaaS (Hardware as a Service) a SaaS (Software as a Service) dokážeme maximalizovat efektivitu nákladů a snížit finanční zátěž firem na vybudování a provoz IT.

Umíme nabídnout mnoho v praxi ověřených oborových IT řešení od administrativních a účetních, přes maloobchodní prodej až po obory, vyžadující maximální spolehlivost a rychlost IT jako jsou sklady, kultura a sport.

Naše služby stavíme výhradně na ověřených technologií, se kterými máme zkušenosti
a věříme jim. V oblasti end-user dodáváme technologie společnosti
Apple, v oblasti kamerových systémů, cloud a serverů produkty Synology, síťové technologie dodáváme od společnosti Ubiquiti a v oblasti průmyslových řešení používáme technologie Honeywell.

bottom of page